Domofon jest integralną częścią zabezpieczenia domu. Dlatego, też powinien spełniać funkcję, które zaspokoją potrzeby klienta.  Montujemy domofony, które spełniają funkcje:

– wejście na posesje jest realizowane przez kod lub/i kartę RFID,

– wyjście realizowane jest przez dodatkowy przycisk wyjścia.

Wobec powyższego do furtek montujemy elekrozaczepy z pamięcią, które spełniają w/wym funkcje. W naszej ofercie polecamy wyłącznie  systemy cyfrowe. Dla klientów indywidualnych montujemy urządzenia ACO seria FAMILIO – P lub MIWI-URMET seria BASIC. Są to domofony z panelami zewnętrznymi ze stali nierdzewnej z zamkiem kodowym lub/i czytnikiem kart RFID ( tylko ACO).

Dla wspólnot mieszkaniowych proponujemy system OPTIMA firmy ELFON. Są to nowoczesne panele zewnętrzne zespolone z zaawansowaną centralą. System ten można rozbudować o dodatkowe urządzenie GSM pozwalające na przekierowanie bezpośrednio na telefon komórkowy. Ma to szczególne znaczenie w miejscach gdzie nie ma poprowadzonej instalacji domofonowej np. osiedla domków jednorodzinnych, posesja z wieloma budynkami wielorodzinnymi, parkingi zakładowe, zakłady pracy itp.

Nową grupą domofonów w ofercie są domofony GSM brytyjskiej firmy AES  – gdzie w panelu zewnętrznym jest zintegrowany domofon, przekaźnik czasowy z harmonogramami i dialer GSM.

Systemy te mogą być dla użytkowników: